Siz Tasarlayın, Biz Pastalayalım

iCaked.com

 

Sevdiklerinizle en özel anları birbirinden güzel ve lezzetli pastalarla kutlamak ister misiniz? Hem de pastanın en eğlenceli halini evinize taşıyarak! Nasıl mı?

 

iCaked ile sizlere hayalinizdeki pastayı 3 boyutlu olarak tasarlama imkanı sunuyoruz. Tasarladığınız pastaları dilediğiniz pastaneden sipariş verebildiğiniz gibi, sitede oluşturduğunuz profile de tasarımlarınızı ekleyerek kendi pasta arşivinizi oluşturabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra tasarımlarınız sadece pastayla da sınırlı kalmıyor. İsterseniz kurabiye ve cupcake tasarımlarınızı da iCaked üzerinden yapabiliyorsunuz. Tasarladığınız tüm ürünleri anlaşmalı olduğumuz birbirinden deneyimli pastanelerden sipariş etme imkanına sahip oluyorsunuz. Üstelik siparişiniz sonrasında pastanelere puan vererek pastanızla ilgili geri bildirimde de bulunabiliyorsunuz.

 

Siparişinizi çok daha hızlı hazırlayabilmeniz için isterseniz kullanıcıların tasarımlarına erişip üzerinde dilediğiniz değişiklikleri yaparak kolayca sipariş verebilirsiniz. Takipçilerinizin sizin tasarladığınız ürünlerden sipariş vermesiyle de, size özel hediyelerimizden kazanabileceksiniz.

 

iCaked olarak tüm bunlarla sınırlı kalmayarak, pasta ile birlikte ihtiyacınız olabilecek tüm ürünlere aynı anda ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Pastanızın yanında kuru pasta, çikolata veya tatlı mı tatlı makaronlar mı servis etmek istersiniz? Tabi bir de tüm bunları servis ederek eğlenceli bir parti konseptiniz olsa? iCaked ile amacımız yerinizden kakmadan 10 dakika içerisinde tüm bunlara ulaşabilmeniz.

 

Hadi ne duruyorsunuz? Siz Hayal Edin, Biz Pastalayalım!