2010 yılında gösterime giren ve dünya genelinde büyük bir ilgi gören Çılgın Hırsız filminin sevimli karakterleri artık evleri, sofraları, defterleri ve hatta tasarım pasta modellerini süslüyor. Büyük küçük demeden herkesin sevgisini kazanan bu sevimli karakterlerin hepsi kendine has özellikleri ile dikkat çekerken bu kafadarların muz sevgisi ve espri anlayışı herkesi güldürüyor. Özellikle doğum günü gibi kutlamalarda kişinin sevdiği şeylere göre doğum günü pastası seçmek en güzel hediyelerden birisi olduğundan dolayı konsept pasta tasarımları öne çıkıyor. Sevimli karakterlerin hayat verdiği butik pasta modelleri keyifli kutlamaların bir parçası haline geliyor. Minionlar ve onların birbirinden heyecanlı maceraları butik pasta tasarımlarına ilham verirken özellikle bu serinin hayranı olan çocuklar doğum günlerinde bu sevimli karakterleri görmekten büyük keyif alıyor.

 

Lezzetli ve Eğlenceli

 

Kusursuz bir doğum günü pastası hem lezzeti hem de görüntüsü ile dikkat çekmelidir. Bu nedenle özel pasta siparişi verirken istediğiniz her detayı pastaya eklediğiniz zaman kusursuz bir butik pasta elde edebilirsiniz. Herkesin lezzetli anlayışı farklı olduğu gibi keyifli ve güzel görünümlü tasarım pasta anlayışı da farklıdır. Önemli olan konsepte uygun bir pasta tasarlamak olduğunda ise iCaked bu alanda sunduğu hizmetlerle öne çıkıyor. iCaked bünyesinde bulunan Minions Özel pasta iki kafadar Minion’ın bir macerasını konu alırken Yaramaz Minion pasta sevimli Minion’ın yalnız ve komik hikayesinden bir kesit sunuyor. Bu keyifli pasta tasarımları oldukça sık tercih edilse de Minionlar ve Çılgın Hırsız temalı farklı pastalar tasarlamak mümkün olduğunda çeşitlilikte sınırlama ortadan kalkıyor.

 

Tasarımlar ile Hayaller Birleşiyor

 

iCaked’in online pasta tasarlama imkanı sunan uygulaması sayesinde 10 ila 60 kişi arasında kişiye servis edilen, farklı şekillerde tasarımları ile dikkat çeken ve tamamen özelleştirilmiş pastalar ortaya çıkarmak mümkün. Uygulama ile mevcut butik pasta tasarımlarını yeniden düzenleyebilir ya da kendinize uygun bir özel pasta tasarımı yapabilirsiniz. Tasarım pasta örnekleri incelemek, farklı figürleri ve renkleri kullanarak yaratıcı butik pasta tasarımları yapmak ve hayalleri gerçekleştirmek iCaked tarafından sunulan online pasta tasarlama ve online pasta siparişi sistemleri ile oldukça kolay ve keyifli bir hal alıyor.

 

 

 

Views 2694
Likes 0

icakedblogadmin

Bütün yazıları gör

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir