Her insanın bir zamanlar hayranı olduğu ya da takip etmekten keyif aldığı bir çizgi film ya da oyun mutlaka vardır. İnsanların özel günlerinde daha özel hissetmelerini sağlayan butik pastalar ile farklı kutlamalar organize edebilirsiniz. Geçmişe göz kırpan konseptleri güzel bir butik pasta siparişi ile taçlandırarak hem gözünüz hem de damağınız için unutulmaz bir şölen hazırlayabilirsiniz.

 

 

Mario Butik Pasta

 

Bir döneme damgasını vuran ve hala yenilenen versiyonları ile çocukların, yetişkinlerin ya da kısacası 7’den 70’e herkesin sevgisini toplayan Mario konsepti butik pasta tasarımları sizi çocukluğuna götürür. 80 ile 90’lı yıllar arasında doğan neredeyse her çocuğun tutkusu olan atarilerde yer alan Süper Mario unutulmaz bir oyun kahramanı olurken, harika bir butik pasta tasarımı için de konsept fikri veriyor.

 

 

Pokemon Çılgınlığı

 

Geçtiğimiz yaz dünyaya damgasını vuran Pokemon çılgınlığı ile milyonlarca yetişkin ellerinde akıllı telefonlarıyla pokemon avlamaya başladı. Bir neslin en büyük hayalleri arasından yer alan pokemonlarla süslenmiş olan bir doğum günü pastası ya da kutlama pastası ile sevdiklerinizi çocukluk günlerine yeniden döndürebilirsiniz.

 

 

Tetris ile Şaşırtın

 

Tetris oynarken çubuklu parçayı denk getirenlerin yaşadığı mutluluğu bilen nesil için tetris tasarımlı bir pasta pek çok güzel anının canlanmasını sağlar. Butik pasta tasarımları her geçen gün dikkat çekici tasarımları ile insanlar tarafından tercih edilirken geçmişe dokunan ve keyif veren tasarım pasta modelleri herkesin gülümsemesini sağlıyor.

 

 

Ördek Avlama Zamanı

 

Duck Hunt bir neslin severek oynadığı, uzun yıllar boyunca nasıl nişan aldığını çözmeye çalıştığı keyifli bir atari oyunuyken günümüzde oyunseverlerin pastalarının vazgeçilmez figürlerinden birisi olur. Dilerseniz 3 boyutlu pasta tasarımı için dilerseniz sadece fotoğraf baskılı tasarımlar için tercih edebileceğiniz Duck Hunt oyunu ile geçmişe özlem duyan sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

 

 

Rubik Küp

Çözmeyi hemen hemen herkesin denediği, taktiklerinin şehir efsanelerine dönüşerek dilden dile yayıldığı rubik küp şeklindeki tasarım pasta çeşitleri bulmaca seven herkes için harika bir pasta tasarımı oluyor. Şeker hamurlu pasta tasarımları arasında yer alan rubik küp butik pasta tasarımı esprili duruşu ve mesajı ile herkesin yüzünden kocaman bir tebessüm oluşturuyor.

Views 1521
Likes 0

icakedblogadmin

Bütün yazıları gör

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir