Sevgililer günü, yıl dönümü ya da sevgilinizin doğum günü fark etmeksizin çiftler için özel olan günlere uygun tasarım pasta modellerini iCaked ile bulabilirsiniz. Sevgililerin özel günlerinden aşklarını pekiştirmelerini sağlayan, yüzlerde hoş bir tebessüm bırakan onlarca butik pasta tasarımı arasında istediğinizi seçebilir, mevcut tasarımları iCaked online pasta siparişi uygulaması ile düzenleyebilir ya da sıfırdan kendi hayalinizdeki pastayı tasarlayabilirsiniz. Butik pasta çeşitleri insanlar için tasarım ve konsepti özgürlüğü sağlayan yenilikçi pasta modelleridir. Bu pastalarla tek düze konsept siparişler vermek yerine sevgilinize ve aşkınıza özel tasarımlarla özel günlerinizi çok daha özelleştirebilirsiniz.

 

Aşkın Renginden Özel Anılara

 

Sevgiliniz için butik pasta modelleri arasından seçim yapmak istediğiniz zaman karşınıza ilk çıkan tasarım pasta örnekleri kırmızının hakim rengi ve kalpli süslemeleri ile dikkat çeken modellerdir. Elbette aşkın ve tutkunun renginin butik pasta modelleri üzerinden yer alması gerekir. Önemli olan bu özel rengin ve aşkınızı anlatan kalplerin pastanın üzerinde nasıl konumlandığı ve kullanıldığıdır. Türkiye’nin en özel pastaneleri ile iş birliği yapan iCaked’in ürün yelpazesinde yer alan tüm hazır tasarımlar bile birbiri ile yarış içerisinde olan özel butik pasta modelleridir. 3 boyutlu butik pasta figüründen baskı olarak kullanılan tasarım pasta figürü ile hazırlanan bu özel tasarım pastalar ile aşkınızı en iyi şekilde ifade edebilirsiniz.

 

Hikayenizi Anlatın

 

Hazır tasarım pasta modelleri arasında birbirinden esprili çeşitlere rastlayabilirsiniz. Her aşkın kendine özgü bir hikayesi olduğundan sizin hikayenizi anlattığını düşündüğünüz bi r tasarım pasta bulamazsanız kendi hikayenizi iCaked online pasta siparişi uygulaması ile anlatabilirsiniz. Alışveriş tutkunu sevgiliniz için küçük hediye paketleri ile süslenmiş bir butik pasta tasarımı yapabilir ya da futbol tutkusunu her anına yansıtan sevgiliniz için takımının renkleri ile süslenmiş romantik bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Her hikayeyi yeniden yazmayı mümkün kılan ve geniş tasarım çeşitliliği sunan online pasta sipariş uygulamasında dilerseniz mevcut tasarımlarda değişiklikler de yapabilirsiniz. Sevgiliniz ve kendiniz için özel olan günlerde hiç unutamayacağınız anılar yaratmak iCaked ile sadece birkaç tık uzağınızda.

Views 2375
Likes 0

icakedblogadmin

Bütün yazıları gör

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir