Özel günler ve kutlamalar için pasta satın almak hem bir alışkanlık hem de bir gelenek haline gelmiştir. İnsanların tatlı lezzetlere karşı olan ilgisi ve bu lezzetlerin kutlama ile bütünleşmesi özel günler için talep edilen pastalarda çeşitlilik elde edilmesine yol açar. Online pasta siparişi pek çok insan için zamansızlıktan dolayı öylesine yapılan pasta seçiminin çok daha özel ve rahat olmasını sağlar. İnsanlar için günümüzde çok değerli olan zamanın kaybolmaması ve kimsesin stres yaşamaması için iCaked tarafından geliştirilen bu online pasta tasarlama ve sipariş verme sistemi sayesinde gönlünüzden geçen butik pasta modellerine birkaç tıklama ile sahip olabilirsiniz.

 

Kolay ve Çok Yönlü Tasarım

iCaked tarafından sunuluna online pasta siparişi uygulaması ile bir pastanın başlangıcından bitişine kadar her detayını tek tek planlayabilirsiniz. Butik pasta figürü ya da şeker hamurlu pasta modelleri ile süsleyebileceğiniz pastalar için farklı renkte ve desende kaplamalar tercih edebilirsiniz. Pasta tasarımında en çok karşılaşılan sorunlardan birisi olan kişi sayısı ile ilgili sorununuzu da ortadan kaldıran sistem 60 kişiye kadar pasta siparişi vermenize olanak sağlıyor. Pastanın şeklini, dokusunu, rengini, üzerinde kullanılacak krema süslerinin şeklini ve rengini seçebileceğiniz online pasta siparişi uygulaması ile butik pasta siparişi vermek kolaylaşıyor. İnsanlar genellikle mevcut tasarımları kullanma algısı ile pastanelere gittikleri için bazı zamanlarda az beğendikleri butik pasta modellerini bile sipariş verebilirken bu uygulama sayesinde hayalinizdeki pasta kapınıza kadar teslim ediliyor.

 

Süsleme Detayları ve Leziz İçerikler

 

Farklı konseptlerde butik pasta figürü ve süslemesi bulabileceğiniz sistemde pek çok çizgi karakter ve eğlenceli detay butik pasta modellerine daha şık ve güzel bir görünüm katmak için bekliyor. Pikachu’dan sevimli balonlara, Şirin Baba’dan bir çift bebek ayakkabısına kadar aklınıza gelebilecek pek çok tasarım pasta figürü ile süsleyebileceğiniz butik pasta tasarımızda istediğiniz renk ve şekilde krema kullanabilirsiniz. Pasta içeriği noktasında ise Türkiye’nin en ünlü pastanelerinden sizin için uygun olanı seçtikten sonra size sunulan çeşitlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Butik pasta süslemesinde size sunulan özgürlük pasta içeriği konusunda da sunulduğundan dolayı çikolata, meyve, krokan ve aklınıza gelebilecek pek çok dolgu malzemesinden damak zevkinize en uygun olan tercih edebilirsiniz.

Views 1130
Likes 0

icakedblogadmin

Bütün yazıları gör

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir