Her doğum günü özel olduğundan dolayı bu güne özel pasta tasarımı yaptırmak gelenek haline geldi. Kız çocuk doğum günü pastaları özellikle kızların sevdiği ve ilgi ile takip ettiği çizgi karakterlerde ya da hikayelerden ilham alarak onlar için eşsiz bir doğum günü yapmanızı imkan sunuyor. İsterseniz kız çocukları ile özdeşleşmiş prenses teması, pembeli morlu renkleri tercih edebilir isterseniz süper star konsepti bir pasta ile doğum günü çocuğunu pastanın yıldızı yapabilirsiniz.

 

Butik Pasta Siparişi ile Konsept Özgürlüğü

 

Butik pasta modelleri artık hayal gücü ile sınırlı tasarımları gerçekleştirmeyi mümkün kılıyor. Şeker hamurlu pasta süslemeleri ile her konsept ve tasarım yaratıcı bir şekilde uygulanabilirken tasarım pasta figürü kullanmak da pastanın çok daha özel olmasını sağlıyor. Tek katlı ya da çok katlı fark etmeksizin konsept pasta tasarımı yapabilen ustalar bu alanda gelişen teknolojiler sayesinde çok özgün ve sıra dışı tasarımları bile kolayca uygulayabilir. Butik pastalar insanlara farklı ve özel olma şansı tanırken gerçekten bir organizasyonda baş rolü de rahatlıkla üstleniyorlar. Doğum günü pastası modelleri arasında bulabileceğiniz pek çok tasarıma ek olarak artık kendi pastanızı da tasarlayabiliyorsunuz. İnsanların benzer tasarımlara sahip olmak yerine bir doğum günü pastası siparişi vermek istemeleri üzerine kurulan pasta sipariş sisteminde mutlaka kendiniz ve sevdikleriniz için en uygun pastayı kolayca satın alabilirsiniz.

 

Yenilikçi Yöntemler Zaman ve Hayat Kurtarıyor

 

iCaked tarafından geliştirilen ve online pasta siparişi verme sürecini büyük bir kolaylık haline getiren sistem sayesinde yerinizden kalkmadan istediğiniz tasarım pastanın siparişini verebilirsiniz. Türkiye’nin en özel pastaneleri ile iş birliği yapan iCaked’in online pasta sipariş sistemi üzerinden vereceğiniz butik pasta siparişlerinde hem pastanın üst tasarımını hem de iç dolgu malzemelerini rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Kız çocuk doğum günleri için özel olarak sisteme yüklenmiş tasarım pasta örnekleri arasında seçim yapabilir ya da kendi hayalinizdeki pastayı baştan yaratabilirsiniz.

Views 6618
Likes 0

icakedblogadmin

Bütün yazıları gör

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir