Doğum günü kutlamalarının hepsi çok özel anlara ev sahipliği yaptığından dolayı kutlama sahipleri organizasyonun kusursuz olmasını isterler. Bu nedenle özellikle çocukların doğum günlerinde aileler en güzel butik pasta modelleri arasında çocuklarının seveceği konsepte sahip olanları tercih ederler. Gelişen mutfak ve pastacılık teknolojileri ve teknikleri sayesinde her geçen gün daha ilginç tasarımlar ortaya çıkartan pastacılar sayesinde tasarım pasta örnekleri eşsiz birer sanat eserine dönüşüyor. Erkek çocuklar için özel olarak hazırlanan doğum günü pastası modelleri süper kahramanlar, çizgi film karakterleri, futbol takımları ve arabalar gibi özellikle erkek çocukların dikkatini çeken içeriklerden ilham alıyor.

 

Konseptinizi Sadece Hayal Edin

 

Doğum günü pastası modelleri arasından bir seçim yapmak istediğiniz zaman sadece hayal edin. Doğum günü çocuğunun en çok sevdiği şeyleri göz önünde bulundurun ve onun heyecandan deliye döndürecek bir butik pasta tasarımı hayal edin. Sevilen ve değer verilen unsurları içeren bir butik pasta tasarımı hem üzerine düşünüldüğü hem de dikkat çektiği için çok daha özel ve anlamlıdır. Butik pasta siparişi verirken tek yapmanız gereken doğru seçimi yapmaktır. iCaked birbirinden şık ve eşsiz tasarımları bir araya getiren sistemi ile istediğiniz her tasarım pasta modeline kolayca sahip olmanızı sağlar. Butik pasta figürü ve şeker hamurlu pasta süslemeleri ile farklı ve özgün tasarım pastalar sipariş verebileceğiniz sistem beğendiğiniz tasarımları düzenleme şansı da sunuyor.

 

Online Pasta Tasarlama Uygulaması

iCaked tarafından sunulan online pasta siparişi uygulaması ile hayalinizdeki pastayı kolayca gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Doğum günü çocuğu Batman hayranıysa sarı, siyah ve gri renklerin hakim olduğu özgün bir tasarım ile onun gönlünü kazanabilir, arabalara özel ilgi duyuyorsa en sevdiği arabayı tasarım pasta figürü olarak kullanabilirsiniz. Online pasta tasarlama uygulaması ile çocukların unutmayacağı bir doğum günü yaşamaları için oldukça önemli bir unsur olan doğum günü pastasını özgün ve benzersiz bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Butik pasta figürü ile süslenmiş, doğum günü çocuğunun damak zevkine göre lezzetlendirilmiş, renkleri ve dokusu ile konsepti her anlamda tamamlayan bir doğum günü pastası siparişi vermek iCaked ile sandığınızdan çok daha kolay. Dilerseniz sistemde yer alan doğum günü pastası modelleri arasından beğendiğinizi seçebilir, dilerseniz seçtiğiniz tasarımı düzenleyebilir ya da sıfırdan hayallerinizdeki doğum günü pastası için tasarım oluşturabilirsiniz.

Views 9540
Likes 0

icakedblogadmin

Bütün yazıları gör

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir