Baby shower geleneği dünyada çok eskiye dayanan bir gelenek olsa da ülkemizde son dönemlerde sıkça rastladığımız bir kutlamadır. Anne adayına ve bebeğe yapılan hediye yağmurunu ifade eden baby shower organizasyonunun içeriği rahatlıkla kişiselleştirilebilir. Bu organizasyonda önemli olan annenin mutluluğunu sağlamak olduğundan dolayı bebek temalı butik pasta çeşitleri tercih edilmektedir. Eskiden bir çay partisi olarak düzenlenen baby shower organizasyonlarında çeşitli oyunlar, süslemeler ve etkinlikler yapılarak daha geniş kapsamlı bir kutlama yapılabilir. Bebek ve annenin ihtiyacı olabilecek hediyelerin alındığı, lezzetli yemeklerin yendiği, anne olma üzerine sohbetlerin yapıldığı organizasyonlar da bebeğin adına ya da annenin ilgi alanlarına özel olarak hazırlıklar yapılır. Bu hazırlıklarda bebeğe ve anneye özel süsleme yapma, konsept butik pasta tasarlama ve renk uyumu sağlama gibi detaylar organizasyonun çok daha şık ve güzel olmasına katkı sağlar.

 

Özel Bebek Pastaları ile Günü Renklendirin

Ailenin en küçük ve yeni üyesinin gelişini kutlamak, bu anda aileye her anlamda destek olmak için düzenlenen baby shower organizasyonlarında bebeğin cinsiyeti ya da adı belli ise bu bilgiler ile tasarlanan butik pasta modelleri tercih edilebilir. Pastanın rengi, kreması, dokusu ve nasıl süsleneceği tamamen kişisel tercihlere bağlı olarak seçildiğinde o güne ve aileye özel bir organizasyon düzenlemek mümkün olur. Online pasta siparişi vererek organizasyon hazırlıklarında kolaylık sağlayabilirsiniz. Zamandan etkili bir şekilde kazanım sağlama imkanı sunan online pasta tasarlama sistemi bunu n yanı sıra kişiye ve organizasyona özel pasta tasarlama olanağı da veriyor.

 

iCaked ile Farklı Tasarımlar

 

Tasarım pasta modellerini incelediğiniz zaman çok çeşitli pasta modelleri görebilirsiniz. iCaked hem mevcut pasta tasarımları hem de tasarımları düzenleme veya yeniden yaratma özelliği sunan online pasta tasarlama uygulaması ile bu alanda hayal edilen pastaların ortaya çıkmasına imkan sağlıyor. 60 kişiye kadar özel pasta siparişi verebileceğiniz, pastanın her detayını tek tek oluşturabileceğiniz bu uygulama ile sadece size ve organizasyonunuza özel pasta modelleri yaratabilirsiniz. Her lezzeti rahatlıkla tercih edebileceğiniz butik pasta çeşitleri ile hayallerinizdeki konsepte uygun organizasyonlar düzenlerken farklılık elde edebilirsiniz.

 

 

 

 

Views 2420
Likes 0

icakedblogadmin

Bütün yazıları gör

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir