Prenses olma ayrıcalığını yaşamak ya da yaşatmak isteyenlere özel olarak tasarlanan prenses butik pasta modelleri ile kendiniz ya da sevdikleriniz için hoş bir kutlama organize edebilirsiniz. Bebek ve çocuk doğum günlerinde öne çıkan prenses butik pasta modelleri aynı zamanda zevke göre farklı kutlamalar için de tercih edilebiliyor. Doğum günü, yıl dönümü, terfi, yeni iş veya içinizde kutlama isteği uyandıran her konuda yapacağınız kutlama organizasyonlarında tasarım pastalar organizasyonunuza renk katıyor. Butik pasta tasarımları bu alanda yapılan yenilikçi çalışmalar ile birlikte artık daha kolay ulaşılabilir olduğundan dolayı özel günlerde sıkça tercih ediliyor. Prenses butik pasta çeşitleri prenseslere layık kutlamaların baş köşesinde yer bulurken şık ve sevimli detayları ile herkesin beğenisini topluyor.

 

Tasarım Pastalar ile Özel Kutlamalar

 

Butik pasta figürü ya da şeker hamurlu pasta süslemesi ile özelleştirilen butik pasta modelleri özel günlerin daha da özel olmasını sağlıyor. İnsanlar kendileri için özel ve anlamlı olan günlerde ilgi alanları, hobileri ve hayalleri üzerine şekillenen konseptler ile daha keyifli zaman geçiriyor. Prenses teması her bebeğe, çocuğa, genç kıza ve kadına yakışacak özel bir tema olması nedeniyle butik pasta tasarımlarında çok sık kullanılıyor. Pembenin farklı tonları ile romantik, kırmızının gösterişi ile dikkat çekici pasta tasarımları elde etmek mümkün olurken, prenses butik pasta figürü ya da prenses tacı gibi çeşitli detaylarla butik pastaları süslemek dikkat çekici tasarımların ortaya çıkmasını sağlıyor. Tasarım pastalar ile sevdiklerinizin ilgisini çeken ufak detayları bir araya getirerek onlara küçük ama unutulmaz sürprizler yapmanızı mümkün kılan iCaked, online pasta siparişi verme konusunda eşsiz seçenekler sunuyor.

 

Size ve Kutlamanıza Uygun Seçenekler

 

Her kutlama kendine özel olduğundan dolayı standart kalıplara uymak kolay olmayabilir. iCaked online pasta tasarlama uygulaması 10 kişiden 60 kişiye kadar servis edilebilecek farklı boyutlarda pastalar tasarlamanızı mümkün kılıyor. Butik pasta modelleri farklı süsleme ve lezzet seçenekleri ile 1 yaş doğum günlerinden genç kızların 18. yaşlarına özel kutlamalara kadar çok çeşitli organizasyonlarda rahatlıkla tercih edilebilirler. Pasta siparişi verirken her anlamda özgür olmanızı, istediğiniz renkleri, süslemeleri ve içerikleri tercih etmenizi sağlayan iCaked ile kutlamalarınıza yepyeni anlamlar ekleyebilirsiniz.

Views 3043
Likes 0

icakedblogadmin

Bütün yazıları gör

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir