İki güzel kız kardeşin bazen komik bazen ise hüzünlü hikayesini konu alan Frozen 2013 yılında sinemalara gösterime girmiştir. Daha öncesinde müzikal olarak da sahnelenen eser Walt Disney tarafından yapılan en iyi animasyon filmi olarak kabul edilmektedir. Konusu, karakterleri ve görsel şöleni ile milyonlarca hayranı olan film çocuk yetişkin ayırt etmeksizin beğeni topladığı için her anlamda popüler olmayı başarmış bir projedir. Hikayenin ve filmin popülerliği özel günler ve kutlamalar için keyifli bir konsept oluşturma noktasında da yardımcı oluyor. Frozen butik pastalar doğum günleri ve kutlamalarda güzel bir çeşitlilikle birlikte ışıltılı bir ortam yaratmayı sağlıyor. Elsa ve Anna kardeşlerin yaşadıklarını konu alan hikayenin içeriğini yansıtan pastalar doğum günü pastası olarak sıkça tercih ediliyor.

Karlar Ülkenizi Yaratın

 

Beyaz ve mavinin her zaman mükemmel olan uyumu Frozen ve Elsa butik pastalar söz konusu olduğunda biraz daha öne çıkıyor. Karlar kraliçesinin altın sarısı saçları, güzel Anna’nın mavi gözleri tasarım pasta figürü seçiminde kararınızı Frozen yönünde kullanmanızı sağlıyor. Kar motifleri ve beyaz ve mavi renkler ile süslenmiş bir ortamda tercih edilen eşsiz bir Frozen doğum günü pastası konseptin en önemli tamamlayıcı oluyor. Frozen ya da Elsa butik pasta siparişi verirken istediğiniz butik pasta figürü ile tasarım yapabilirsiniz. Dilerseniz örnek tasarımları inceleyerek bu tasarımları kendinize göre düzenleyebilir ya da mevcut tasarım için istediğiniz kişi sayısı ile sipariş verebilirsiniz.  Tasarım pasta örnekleri konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan iCaked ile istediğiniz içerikte ve boyutta pastanın siparişini kolayca verebilirsiniz.

Yeni Fikirler ile Şaşırtın

 

Tasarım pasta modelleri ile sevdiklerinizin doğum günlerine keyifli dokunuşlarda bulunabilirsiniz. Farklı doğum günü pastası modelleri ile alışılagelmiş kutlamalara ekstra renk ve eğlence katabilirsiniz. Frozen temalı şeker hamurlu pasta modelleri özellikle bu animasyonun ya da masalın hayranı olan kişilere yönelik kutlamalarda iyi bir alternatif olacağından dolayı rahatlıkla tercih edilebilir. iCaked online pasta tasarlama uygulamasıyla kendiniz ve sevdikleriniz için daha önce hiç tasarlanmamış bir butik pasta tasarlayabilir ve eşsiz bir kutlama düzenleyebilirsiniz.

Views 4624
Likes 1

icakedblogadmin

Bütün yazıları gör

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir