My Little Pony pek çok çocuğun severek izlediği ve takip ettiği bir çizgi film serisidir. Bu nedenle özel günler için tercih edilen tasarım pastalar arasında pony butik pasta üst sıralarda yer alır. Pasta hem tasarımı hem de göz alıcı renkleri ile çocukların beğenisini toplarken aynı zamanda şeker hamurlu pasta siparişi vermek isteyenler için de keyifli bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Tasarım pastalar özel günleri ve kutlamaları keyifli bir hale getiren dokunuşları ile son dönemlerde çokça tercih ediliyorlar. Doğum günü pastası modelleri de artık tasarım pastalar arasında seçiliyor. Artık pastaneye gitmek ve çikolatalı, meyveli gibi pasta seçenekleri arasından pasta almak sadece pasta yemek istenildiğinde yapılan bir davranış biçimi olduğundan dolayı doğum günü pastası siparişlerinde tasarım pastalar öne çıkıyor.

 

Sevimli Ponyler Bir Arada

 

Çocuklar ve çocuk ruhlu olanlar için öne çıkan butik pasta tasarımları arasında yer alan pony butik pasta arzunuza göre şekillenen tasarımı ve renkleri ile organizasyonlarınızın vazgeçilmezi oluyor. Şeker hamuru ile süslenen butik pasta için istediğiniz renkleri ve şekli seçmenize imkan tanıyan iCaked online pasta sipariş sistemi sayesinde sadece kendinize ve sevdiklerinize özel bir pasta ortaya çıkarabiliyorsunuz. 20 kişiden başlayan ve 62 kişiye kadar servis edilebilen pasta boyutlarından ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Dilerseniz iCaked üzerinden satılan mevcut tasarımı editörden kendi zevkinize göre düzenleyebilir ve bu tasarımı kullanabilirsiniz. Özel pasta siparişi kavramını çok farklı boyutlara taşıyan online pasta siparişi sistemi sayesinde farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

 

Tasarım Pastalar ile Keyifli Kutlamalar

 

My Little Pony başta olmak üzere pek çok çizgi film kahramanını tasarım pastalar üzerinde görmek mümkündür. Butik pasta siparişi vermenin en güzel ve keyifli yanı her zaman hayalinizdekileri pastanızın üzerine aktarma şansınızın olduğunu bilmenizdir. Butik pasta seçimi yaparken tasarım pasta örnekleri arasında istediğiniz seçebilir; örnek tasarımlar üzerinde değişiklik yapabilir ya da sıfırdan bir pasta tasarlayabilirsiniz. Her konsept için uygun butik pasta modelleri bulabilir ya da tasarlayabilirsiniz. Çizgi film pastaları arasında seçim yapmak isterse niz fikir vermesi açısından örnek çizgi film konseptine sahip butik pasta modellerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca iCaked editörü ile kendi istediğiniz butik pastayı tasarlamanızda çok kolay.

Views 2650
Likes 0

icakedblogadmin

Bütün yazıları gör

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir