Mickey ve Minnie hem sevimlilikleri hem de muziplikleriyle çocukların en sevdiği çizgi film kahramanları arasında yer alırlar. Bu iki sevimli kahraman butik pasta tasarımlarına ilham olma açısından da çok başarılıdır. Mickey butik pastayı hem lezzeti hem de tasarımı ile dikkat çeken tasarım pastalar arasında rahatlıkla görebiliriz. Mickey’nin kıyafetlerinde ağırlıklı olan renklerin pastaya ilham vermesi ile yola çıkan tasarımcılar ayrıca bu sevimli kahramanın ikonik kulaklarını da butik pasta figürü olarak kullanırlar. Tasarım pastalar küçük ve gülümseten detayları ile özel günlerinizin keyfini katlarken aynı zamanda lezzetleriyle de tüm konuklarınızdan tam puan olmanızı sağlayan lezzet şölenleri sunarlar.

 

Keyifli ve Muzip Kutlamalar

Çizgi film kahramanları 1 yaş kutlamalarına, doğum günlerine, yıl dönümlerine ya da mezuniyetlere bile konuk olabilirler. Pastanın ya da partinin ağırlayacağı kahramanlar tamamen sizin belirleyeceğiniz konsepte bağlı olacağından dolayı siz ne isterseniz o olur. Sarı papatyalar, kırmızı – beyaz puantiyeli örtüler ve siyah dekorlar hayal ettiğiniz zaman bu şahane dekorasyonu Mickey butik pasta ile zirveye taşıyabilirsiniz. Butik pasta modelleri hem size hem de hayallerinize göre şekillenebildiğinden dolayı istediğiniz konsepti rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Özel günler için butik pasta tercih etmek artık çok kolay olduğundan dolayı dilerseniz tasarım pasta örnekleri arasında dilerseniz kendi hayallerinizden seçilmiş bir verebilirsiniz. Ayrıca iCaked editörü ile kendi istediğiniz butik pastayı tasarlamanızda çok kolay.

 

iCaked ile Tasarım Pastalar Her An Elinizin Altında

Dilerseniz çizgi film kahramanları dilerseniz masal kahramanları istediğiniz butik pasta tasarımının üzerinde yer alabilir. Online pasta siparişi vermenize olanak sağlayan ve bu siparişi olabildiğince özelleştiren editörü ile iCaked istediğiniz pastaya sahip olmanıza imkan tanıyor. Mickey butik pasta çeşitlerini incelemek ve istediğiniz modeli düzenleyerek sipariş vermek özel pasta siparişi için geliştirilen sistemde mümkün olduğundan dolayı butik pasta figürü, şeker hamuru seçimi gibi detayların hepsini arzunuza göre değiştirebiliyorsunuz. Keyifli kutlamaların lezzetli tamamlayıcıları arasında yer alan butik pasta modelleri ile her zaman özel olan kutlamalarınızı taçlandırabilirsiniz. Lezzeti ve kalitesi tartışmasız olan bu pastalarla sevdiklerinize özel olduklarını hissettirebilir ve siz de kendinize unutamayacağınız özel anlar hediye edebilirsiniz.

Views 950
Likes 0

icakedblogadmin

Bütün yazıları gör

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir