İlk doğum günü kutlamasının en özel olması istenir. Ailenin yeni üyesinin ailenin tüm dostları ile tanıştırılacağı bu özel gün için mutlaka güzel bir konsept hazırlanır ve tasarım pasta siparişi verilir. 1 yaş pastaları hayat kurtaran tasarım fikirleri verir. Keyifli ve unutulmaz bir gün için gereken ufak detayları bir araya getirdiğiniz zaman gerçekten hayallerinizdeki gibi bir 1 yaş doğum günü organizasyonu hazırlayabilirsiniz. iCaked.com online pasta siparişi uygulaması ile istediğiniz pastayı tasarlamanıza imkan sunuyor. Tasarım pastalar hazırlamak için oldukça geniş seçenekleri olan sistemde online pasta tasarlama sayesinde gerçekten tam olarak hayalini kurduğunuz pastaya sahip olabilirsiniz.

 

Özel Günlerin Tadını Çıkarın

Keyifli 1 yaş doğum günü konseptleri arasında hem sizin hem de bebeğinizin ilerleyen yıllarda keyifle anacağı bir organizasyon oluşturabilirsiniz. Küçük bebeğiniz büyüdüğünde ailesinin onun için düşündüğü detayları gördüğünde kendisini özel hisseder ve siz de ona böylesi bir hediye vermenin haklı gururunu yaşarsınız. Bu nedenle kişiye ya da organizasyona özel pasta siparişi vermek çok çeşitli açılardan değerlendirildiğinde özel ve avantajlıdır. Butik pasta siparişi verdiğiniz zaman bunun size ve çocuğunuza özel olacağından emin olursunuz. Tasarım pastalar hem lezzeti hem de görünüşü ile sizin isteklerinizi en iyi şekilde yansıtabilmek için hazırlanır. 1 yaş pastaları bu yaşın özelliğine uygun şekilde tasarlanmanın yanı sıra istediğiniz tasarım pasta figürü üzerinden de şekillendirilebilir.

 

 

Tamamen Size Özel

Hazır pasta siparişi verdiğiniz zaman pek çok açıdan kısıtlanırsınız. Doğum günü pastası modelleri çok çeşitli olsa da tam olarak size özgü olan bir pastanın siparişini sadece siz verebilirsiniz. Tasarım pasta figürü ya da şeker hamurlu pasta tasarımı için aklınızdakileri en güzel şekilde pasta formuna getirdiğiniz zaman doğum günü kutlamasında eşsiz bir butik pasta sunabilirsiniz. Doğum günü pastası örnekleri arasında sizin için uygun bir özel pasta siparişi verebilirsiniz ama bu siparişi verirken bile kendi hayatınıza dair detayları da siparişinize ekleyebilirsiniz. Bu sayede beğendiğiniz bir tasarım pasta da sadece size özel hale gelebilir. Pastanızın dış görünüşü kadar lezzetini de kendinize özel belirleyebilirsiniz. Kremasından, meyvesine, pandispanyasına kadar sizin ve sevdiklerinizin damak zevkine uygun olacak tasarım pastalar ile organizasyonunuzda konuklarınıza hem görsel şölenin yanında lezzet şöleni de yaşatabilirsiniz.

 

 

Views 2705
Likes 0

icakedblogadmin

Bütün yazıları gör

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir