Anneler Gününde Hindistan Cevizi Naked Pasta

Bahar yaza kadar uzanan mini kilometre taşlarıyla doludur. Son sıralarda Günışığı Tasarrufu günü, Pi (e) gününü kutladık ve Anneler Günü için hazırlanıyoruz. Belki de bahar, yaz mevsiminin güneşli günlerini beklerken, kasvetli hava koşullarını ve dağınık yağmur ormanlarını atlatmamıza yardımcı olmak için bu tatillerin hepsiyle doludur? Herhalde bilmiyorum, ama bunları kutlamak ve pasta yapmak için herhangi bir nedene ihtiyacımız yok.

 

Bu Hindistan Cevizi Naked Cake kesinlikle her keseye uyuyor. Anneler günü için bu yıl yeni bir pasta tasarımı; yenilenme, sevgi, umut ve büyümeyi temsil etmek için güzel bir Naked Cake. Sizler için pembe, şeftalili ve ilkbahar yeşili hoş tonlarından oluşan bir paletle, sade, rozetler, düğmeler ve beyaz eşsiz hilaller ile sade ama lezzetli bir kek süsleyen pastanelerimiz var.

Hindistan Cevizinin Yanında Naked Pasta Fikirleri

Hindistan cevizi ile ne iyi gider? Daha çok hindistancevizi! Birçok hindistancevizi pastası tarifleri limon veya canlı tropikal lezzetlerle eşleştirilir. Bu Naked Cake için, hindistancevizi yıldızdır ve aşırı aşırı tatlı veya tırtık maddeler karıştırılmaması önemlidir. Naked Cake katmanları kendiliğinden kremsi hindistancevizi sütü ile hazırlanır ve daha sonra hindistancevizi basit şurubu ile fırçalanır. Hindistan cevizi basit şurubu, hindistancevizi ekstraktını kullanmadan, başka türlü ince kek katmanlarına büyük bir derinlik katar. İnanın bana, cennet gibi tadı var!

Özellikle bu Naked Cake için, anneler gününde, sıra dekorasyona geldiğinde aşçılarımız bir sürü şey kullanmak ister. Ek olarak, anneler günü, güzel rozetlerin hafifçe kırsal şekilde, naked cake taraflarıyla karışmasını seviyorum. Çiçekleri üste yerleştirmemeyi seçerseniz, pastanın yanlarını tamamen çiçeklerle kaplamak için aşçılar onları pastanın yanına yapıştırır.

Anneler Gününün Favorisi

 

 
Anneler günü için kesinlikle favori Hindistan Cevizli Naked Cake. Aklınızda bulunsun, bu sayede anneler gününde hediye aramak gibi bir derdiniz olmaz, direkt olarak icaked.com adresine gelip bu leziz naked cake’i sipariş verebilirsiniz.

Views 208522
Likes 0

icakedblogadmin

Bütün yazıları gör

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir