Neden Resimli Pasta?

Resimler düşünce ve fikirleri bazen kelimelerin hiç aktaramayacağı kadar açık ve net bir şekilde ifade eder. Resimler bizi heyecanlandırabilir, nefesimizi kesebilir, gözyaşı döktürebilir ve bize ilham verebilirler. Resimler bize ailemizi, eğlenceli etkinlikleri ve kutlamalarımızı içeren hiyakeler anlatırlar.
Bütün bu duygularınızı pastanız üstünde de olsun istemez misiniz? En güzel anlarınızı sevdiklerinize pastanızın üzerinde göstermek istemez misiniz? Resimli pasta ile bunu yapmak çok kolay. İstediğiniz resimi yenilebilir olarak pastanızın üstüne bastırabilirsiniz.

Pastaneler Bu İşi Nasıl Yapıyor?

Peki pastaneler bu resimli baskıları nasıl yapıyorlar? İçinde gıda boyası olan özel bir yazıcı kullanıyorlar. Kağıt olarak ise şekerli kağıt kullanılıyor. Bu sayede yazıcının şekerli kağıt üzerinde aldığıbaskı sonucunda çıkan ürün tamami ile yenilebilir oluyor.

 

 

 

 

iCaked.com ve Resimli Pasta

Doğum günü, yıl dönümü, babalar ve anneler günü, mezuniyetler gibi her türlü kutlama için çok özel bir pasta yaptırmak artık bir tık uzağınızda. iCaked çıkardığı yeni modülü resimli pasta (https://www.icaked.com/resimli-pasta) ile size pastanızı tasarlamanız için çok kolay bir araç sunuyor. Resimli pastanızın sipariş vermeden önce nasıl görüneceğini iCaked size gösterebiliriyor.

 

 

Önce resimli pastanızın gideceği ile ve kaç kişilik olacağını seçiyorsunuz, daha sonra parti temanıza göre sizin için önceden hazırlanmış bir pasta tabanı ekliyorsunuz. Geriye sadece resminizi yüklemek kalıyor. Telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan ekleyeceğiniz resim ile, resimli pastanız siparişe hazır hale geliyor.

Summary
Author Rating
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
iCaked.com
Product Name
Resimli Pasta
Views 1531
Likes 0

icakedblogadmin

Bütün yazıları gör

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir