Ormana yakın alanlarda parlak ve beyaz bir şeyin belirti yakalamak; güzel bir at gibi görünüyor. Ama onun alnında çıkık bir boynuz var. Gerçekten tek boynuzlu olabilir mi? Yaklaştığınızda çevrenizdeki hava gökkuşağı renkleri mi saçmaya başlıyor ve atın gerçekten tek boynuzu mu var. Birçok çocuk hayali dünyasına hoş geldiniz.

Mistik yaratıklar ve folklor çocuk gelişiminin önemli kısmında bulunmaktadır. Aslında psikologlara göre, hayali dostlukları geliştirmek ve sürdürmek okul öncesi çocuklarda sosyal becerilerini denemeleri için önemli bir olgu. O halde küçüğünüzün unicornlar ile vahşileşmesine neden izin vermiyorsun?

Çocuğunuz bu masal hayvanları ile takıntılı ise, onların doğum günlerini neden bir unicorn butik pasta ile kutlamayın? iCaked deki unicorn doğum günü butik pastaları onların hayalindeki kadar mistik ve yaratıcı.

 

 

Biz hayata büyü ve efsaneyi tasarım ve butik pasta şeklinde getirmeyi çok seviyoruz. iCaked tasarım editörü ile çocuğunuzun doğum günü pastasına unicorn lar ve gökkuşakları ekleyebilirsiniz. Öoğunuzun sevdiği bütün hayali kahramanları butik pastasında da olabilir. Bu sayede doğum günü partisine büyülü bir tema katabilirsiniz.

 

iCaked olarak çok unicorn gördüğümüz için aşağıda onlarla ilgili bazı bilgiler sunuyoruz.
• Unicorn lar orman derinliklerinde yaşarlar
• Unicornlar aile olarak yaşarlar
• Unicornların anne ve babaları 100 yaşındadırlar
• Unicornlar çim yerler ama aslında yemelerine gerek yoktur çünkü enerjilerini güneş ve aydan alırlar
• Unicorn a dokunursanız parıltı ile duş alır ve hayatınız boyunca mutlu olursunuz
• Unicornların super güçleri vardır ve onlar asla ehlileştirilemezler

Views 2874
Likes 1

icakedblogadmin

Bütün yazıları gör

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir