Pastacılık sanatı da tıpkı diğer sanat dalları gibi, defalarca kırılma noktaları yaşamış ve değişip, gelişmiştir. Bildiğimiz, sadece tek malzeme ve renkten oluşan, üstünde mumlar bulunan yaş pastaların devri, tasarım pastaların gelişiyle kapanmıştır.
O andan itibaren artık pastacılık, hayal gücünden beslenmeye başladı ve bir pasta adeta bir resim, bir müzik gibi her kişinin zihninde farklı yankı bulmaya başladı. Kimi zaman sevgili, kimi zaman ilk yaş günü, kimi zaman da kutlama pastaları farklı kişilerce tasarlandı.
Tabii ki her insan kendi ilgi alanını yansıtmak ister pastasına. Bu yüzden, çizgi film hayranları da tasarlamaya başladıklarında pastalarını çizgi film motifleriyle donattılar. Onlarca farklı renk, çizgi film karakterleri ve hatta bazen çizgi filmlerden sahnelerin resim olarak pastanın üstüne kaplanması çizgi film temalı pastaları meydana getirdi.
Daha önce de süper kahraman temalı pastalardan bahsederken, çizgi filmlere ufak bir dokunuş yapmıştık hatırlarsanız ama bu defa tek odak noktamız çizgi film pastaları. Mesela Duffy Duck, Bugs Bunny, Tazmanya Canavarı gibi kahramanları içeren pastalar yani.
Bildiğiniz gibi iCaked.com da bulunan online pasta tasarlama editörü istediğiniz her pastayı tasarlamanıza olanak verdiği gibi, özellikle çizgi film pastalarında en büyük yardımcınız oluyor. Artık adresi ezbere biliyor olduğunuzu bilsem de, yeni okuyucularımız için de editörümüzün linkini şuraya bırakıyorum: https://www.icaked.com/Editor Editörün en güzel yanı, içinde onlarca farklı çizgi film karakteri bulundurması ve bunları kullanırken sizi olabildiğince özgür bırakması. Peki “bulamazsak istediğimiz çizgi film karakterini ne olacak?” derseniz de, online yardım için sizi bekleyen arkadaşlarımıza hemen istediğiniz figürü anlatıyorsunuz ve biz de size en kısa sürede istediğiniz figürü sağlıyoruz. Böylece hayalini kurduğunuz butik pastaya en kısa sürede kavuşabiliyorsunuz.
Zamanım yok, uğraşmak istemiyorum ya da ben hazır olanlarından almak istiyorum gibisinden söylemleriniz olursa da, pek tabii bunun da çözümü her zaman olduğu gibi yine iCaked.com’ da. https://www.icaked.com/pastane/pasta-sanati/cizgi-film-pastalari linkine tıklayarak, envai çeşit çizgi film pastasının arasından istediğinizi seçip, hızlıca sipariş verebilirsiniz. Yani ne zaman kaybı, ne yorgunluk söz konusu olmadan hayallerinizin butik pastasına sahip olma şansı parmaklarınızın ucunda.

Views 1365
Likes 1

icakedblogadmin

Bütün yazıları gör

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir