Her insanın hayatı ve o hayatın her bir günü eşsizdir. Bundan dolayı kutlanmayı ve tadının çıkartılmasını fazlasıyla hak eder ama tüm hayatımız içindeki en önemli gün, biz farkında olmasak da çevremizdekiler için, ilk yaş günümüzdür. Her şeyin ilkinin değerli olması gibi bu da paha biçilemez bir hazine olarak hayatımızda bulunur.
Eğer bir sevdiğinizin ilk yaş gününe şahit olduysanız zaten kolayca anlarsınız anlatmaya çalıştığımı. İlk yaş günü olan kişi yaşananlardan bihaber durumda olsa da fazlasıyla neşelidir ve onun bir yıl önce kendisiyle beraber hayatımıza getirdiği mutluluk da çevresindeki kişiler olan bizlere mutluluk verir. Sonuçta, bir insanın hayatında alabileceği en güzel haberlerden biridir, sevdiği iki kişinin bir çocuk sahibi olacağı haberi.

Bir Doğum Günü Partisinin Adımları

Peki bu mutlu günde neler yaşanır? Hadi örnek olarak bir gün belirleyelim. Mesela 10 Mart olsun tarihimiz ve doğum günü sahibi de kuzenimiz olsun. Güzel bir senaryo belirleyelim şimdi de. Kuzeninizi iş,güç,okul vs gibi sebeplerden dolayı birkaç aydır görememiş olun (hikayeye drama katmamız lazım bakma öyle. Ülkemizde tutan senaryolara bak bir, var mı hiç neşeli hikaye? Yok dimi? O zaman devam edelim.) E doğal olarak onu bu özel ve bir hayli de güzel günde yalnız bırakmamayı düşünüyor, hatta mutluluğuna mutluluk katmak istiyorsunuz. Tek bir soru aklınızdan da hiç çıkmıyor: “Nasıl?”
Şöyle ki, pek tabii bir parti düzenlenecek. E sonuçta bu, eşsiz bir gün ve buna yaraşır şekilde kutlanarak unutulmaz hale getirilmeli. O zaman ilk kilometre taşımızı doğum günü partisi olarak cebimize koyduk. Sıradaki gelsin!

Butik Pastanın Partideki Rolü!

İyi de güzel bir doğum günü partisi için ne gerekir? Elbette güzel bir yaş pasta. Boyu, süsü, maliyeti, ne aromalı olduğu ilk etapta hiç önemli değil. (Onları ilerleyen kısımlarda konuşacağız. Şu an ilk olarak yapılacaklar listesi oluşturuyoruz. Sabırlı ol!) Pastayı da koyduk cebimize ama sadece pastayla parti olur mu? Asla. O zaman sıradaki maddeye geçiyoruz.

Şimdi Aklımızda İki Soru Var. Parti Sepeti Nedir? Nasıl Kullanılır?

Parti sepeti denilen bir şey var şimdi. Muhteşem bir icat. Cidden bak. İçinde envai çeşit süs, maske vb parti eşyaları var. Yani sonuçta bir şirket toplantısı yapmıyoruz. Eğlenceli araç gereçlere de ihtiyacımız var. En nihayetinde bu, bir bebeğin ilk yaş günü. Ne kadar renkli olursa o kadar eğlenir ufaklık ve o ne kadar eğlenirse biz de o kadar mutlu oluruz. Zaten maksat da bu değil mi? 🙂

En İyi Doğum Günü Partisi, En Büyük Olandır

Bu arada söylemedim ama yine de belirteyim, bu bir parti olacağı için ne kadar çok eş, dost, akraba, birbirini seven insan varsa çağırmak lazım. Büyük partiler, en iyileridir. O yüzden dört kişilik bir doğum günü tasarlama, çocuğa ayıp. Yirmi yıl sonra çocuk karşına geçip ne biçim parti olmuş bu yahu derse fotoğraflara bakıp, ne diyeceksin? Çocuk haklı şimdi, hiç bakma öyle. Dost acı söyler.
Tüm gereken parçaları topladıysak, artık bu parçaları nereden, nasıl ve ne zaman tedarik edeceğimize gelebiliriz. Evet, hazır mısın? Yine hayatının kıyağını yapmak üzereyim sana pek sevgili okurum.

Butik Pastada En doğru Adres: iCaked.com!

Öncelikle, diğer yazıları da okuduysan biliyorsundur ki içinde bulunduğun site, butik pasta siparişi, parti sepetleri, pasta tasarlama gibi konularda bulup bulabileceğin en iyi site her açıdan(fiyat, hizmet, kalite..) Bu yüzden başın sıkıştığı anda gireceğin adres belli: https://www.icaked.com/
Tabi bizim konumuz şu an genel bir çerçeveyle anlatılamayacak kadar dar bir sınıra sahip. Birinci yaş günü ve bunun dahilinde doğum günü partisi(hani şu parti sepeti falan mevzusu. Hatırladın dimi?) Bu noktada elimizde iki seçenek var butik pasta adına;

Sen Tasarla, Biz Pastalayalım

Birincisi, pastanı kendin tasarlayıp, istediğin her şeyi ekleyebileceğin, manevi değeri daha yüksek bir hediye yapmak ki her türlü yan ve kenar süsünü, iki ve üç boyutlu şekilde kullanabilir; pastanın üstüne istediğin bir resmini koyabilir yahut olan seçeneklerden birini seçebilirsin. Özgürlüğün sonsuz ve tek limit hayal gücün. Bu yüzden normal bir pastadan çok daha özel bir ürün çıkarabilirsin ortaya ve bu kısa bir süreni alacağı için de haliyle tasarruf katsayın daha da artacak.
Peki bunu nereden, nasıl yapabiliriz dersen de yine tek bir doğru adres var pek tabii: https://www.icaked.com/Editor dünyada bir ilk olan bu kendi pastanı tasarlayabilme editörünü en büyük yardımcın olarak görebilirsin ve daha da iyi yanı şu ki, istediğin kadar pasta yapıp kaydedebilirsin ve illa sipariş etmek gibi bir zorunluluğun da yok. Bunu bir, online pasta tasarlama oyunu gibi de görebilirsin yani. Evet, kısa bir bilgilendirmenin ardından artık ilk seçeneği tamamlamış olmanın verdiği huzurla ikinciye geçebiliriz.

Yaş Pastada Klasik Seçimlerin Verdiği Güven Yadsınamaz!

İkincisi ise, klasik ve işe yararlılığı kanıtlanmış bir sistem olan hazır bir butik pastayı
sipariş etmek. Asla şaşmayan ve hata payı barındırmayan bu seçenek için ise hemen şu adresten onlarca seçenek arasından seçimini yapabilirsin: https://www.icaked.com/tasarim-pasta/1-yas-pastalari
Parti sepeti konusunda ise çok yakında yine iCaked.com adresinden envai çeşit parti sepeti bulabilir ve sipariş edebilirsiniz.

Artık Partiye Hazırız
Son sözlere geldiğimizde ise eğer buraya kadar okuduysan sabırla, çok teşekkür ederim sevgili okur. Umarım ipuçları işine yarar ve hayalindeki gibi harika bir doğum günü partisi yapabilirsin sevdiğin kişi için. Yeni bir yazıda görüşene kadar kendinize çok iyi bakın. Her gününüz yaş pasta kadar tatlı geçsin efendim.

Views 1989
Likes 3

icakedblogadmin

Bütün yazıları gör

6 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir