Çalışmak için doğmuş(!) olan insanlık her gün hayatını kazanabilmek, iyi olduğu iş alanında bir şeyler üretebilmek ve bir ferdi olduğu topluma katkıda bulunabilmek için erkenden kalkar ve yollara düşer. Kimisi daha gün aydınlanmadan, kimiyse sabahın biraz daha ilerleyen saatlerinde başlar koşturmacalara. Sebebiyse son derece basit, hayatımızı idame ettirmemizin tek yolu her yeni gün verebildiğimiz en üst düzey emeği vererek sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Bu zorlu süreci severek mi yoksa zorla mı geçirdiğimiz gerçeği ise direkt olarak yaptığımız işin niteliğine etki eder. Mecburiyetten resim çizen bir ressamın tablosu ile hissederek çizim yapan bir sanatçının eseri hiç aynı tadı verir mi? Asla. İşte tüm iş alanları da bu kurala göre işler. En zor işten, en basit işe kadar; en fiziksel işten en zihinsel işe kadar hepsi yapanın tutkusuna göre şekillenir. Yani evet, taş taşımayı bile tutkuyla yaparsanız o iş sanata dönüşebilir.

Mevzular bu kadar karmaşıkken bir de tüm dünyanın şüphesiz sanat olarak gördüğü dallar vardır. Müzik, resim, dans ve pastacılık gibi birçok alandan bahsediyoruz. Dünyada pastacılık alanın gerçekten çok büyük markalar var ki bunlar tüm trendleri ve piyasayı belirleyen isimler ama bir de tüm ülkelerin kendi içinde yetiştirdiği, zorlu şartlara rağmen engelleri aşıp işinde çok önemli noktalara gelmiş, çığır açan efsaneler vardır.

87 Yıllık Bir Pastacılık Otoritesi

Bizim ülkemizde de ne mutlu bize ki Pasta Sanatı gibi önemli bir marka var. Uzun bir geçmişe sahip olan Pasta Sanatı, isim değişiklikleri yaşamış; İstanbul’ un birçok farklı noktasında konuşlanmış; paradan önce müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir yapılanma.Butik pastaları, yaş pastaları ve özellikle enfes eklerleri ile İstanbul da en çok tanınan markalardan biri haline gelen Pasta Sanatı, butik pastalarda çıkardığı sanat eseri pastalar ile müşterileri tarafından benimsenmekte. Gelin, Pasta Sanatı’nın tüm geçmişine şöyle kısaca bir göz atalım ve bu büyük markanın bugünlere gelene kadar geçtiği aşamaları inceleyelim.

Pasta Sanatı’nın Tarihçesi

Tevfik Sekizkardeş’in, Mardin’de 1930 yılında şekercilik yapması ile sektöre girişleri gerçekleşmiştir. Tevfik Sekizkardeş, oğulları Kemal ve Şefik Sekizkardeş’ i de yetiştirip kaliteli ve özgün lezzetlerle memleketlerinde adlarını duyurduktan sonra iki kardeş İstanbul’da 1969 yılında Sekizkardeşler Pastanesi’ni kurmuşlardır. Zamanla özgün ürünleri ile İstanbul’un ve sektörün aranan pastaneleri arasına girmişlerdir. On bir yıl sonra Şefik Sekizkardeş 1980 yılında Merhaba Pastaneleri’nin ilk şubesini açtı. Kemal Sekizkardeş ve oğulları 1984 yılında Kemal Gıda A.Ş. yi ve aynı yılda Sekizkardeşler Şarküteriyi kurarak büyümeyi sürdürme kararı aldılar. Ekrem Sekizkardeş ve Tevfik Sekizkardeş önderliğinde devam eden Sekizkardeşler işletmeleri olarak özgünlüklerini koruyarak muşterilerine hizmet vermeye devam ediyorlar.

 

Pasta Sanatı’nın Bulunabileceği yerler

Peki İstanbul’ un nerelerinde bu kaliteyi görebiliriz derseniz de, Pasta Sanatı ve Merhaba Pastaneleri’nin konumları şu şekilde:

Pasta Sanatı

• AYTEMİZ Kozyatağı
• Bahçelievler Yayla
• Beşiktaş
• CarrefourSA (Nautilus AVM)
• CarrefourSA İçerenköy
• Cevahir Avm
• Fabrika
• Fatih
• Kocamustafapaşa
• Marmarapark Avm
• OPET Maslak

Merhaba Pastaneleri

• Bakırköy
• Başakşehir
• Merter

Butik Pastanızı Pasta Sanatı Güvencesiyle Tasarlayın

İnternet sitesi olarak ise http://www.pastasanati.com.tr/? Yazarak Pasta Sanatı’nın eşsiz lezzetleriyle tanışabilirsiniz.Markanın pasta, kuki, sütlü tatlı, ekler gibi birçok farklı ürün çeşidini bulabileceğiniz web sitesindeki tek eksik online sipariş. Günümüz hızlı yaşamındaki tek tıkla alışveriş furyasını kaçırmak istemeyen Pasta Sanatı, online pasta ve ekler siparişi için iCaked ile anlaşmaya vardır.
Pasta Sanatının butik pasta, yaş pasta ve ekler gibi ürünlerini kolaylıkla sipariş edebileceğiniz iCaked.com ile özel günleriniz için sipariş vermek bir tık kadar uzağınızda. https://www.icaked.com/pastane/pasta-sanati/butik-pasta adresinden markanın ürünlerini görebilir ve butik pastalar için hazırlanmış kategoriler arasından sizin için en uygun pastayı seçebilirsiniz.
İstanbul’un her bölgesine sipariş götüren iCaked Pasta Sanatı ortaklığı, müşterilerinin memnuniyeti için sıkı çalışmakta. Butik pastalar için 2 gün önceden sipariş verilmesi gereken sistemde, yaş pastalar için 2 saat önceden sipariş verilmesi kapınıza gelmesi için yeterli. Özellikle Beşiktaş, Güngören, Başakşehir ve Fatih bölgelerinde yaş pasta siparişi vermek isteyen müşteriler için iCaked ideal bir seçenek. https://www.icaked.com/pastane/pasta-sanati/yas-pasta adresinden Pasta Sanatı’nın iCaked üzerinden online sipariş verilebilecek yaş pastaları görülebilir.

 

Aynı zamanda Pasta Sanatı’nın kalitesiyle, kendi yaratıcılığınızın ortak bir paydada buluşmasını ve kendi tasarladığınız bir pastayı sipariş etmek isterseniz de https://www.icaked.com/Editor adresinden, içinde envai çeşit seçenek barındıran online pasta yapma editörümüzden faydalanarak büyük bir keyifle kendi butik pastanızı tasarlayabilir ve yine online olarak vereceğiniz siparişle kapınıza kadar getirtebilirsiniz.Şu ana kadar birçok kullanıcısını butik pastaları ile memnun eden Pasta Sanatı, iCaked ile kullanıcının kendi tasarladığı pastaları da sanat eserleri gibi teslim etmekte. İstanbuldaki birçok sipariş üzerinden seçilmiş olanları aşağıda görebilir ve siz de bir an önce editörümüzü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Views 2368
Likes 2

icakedblogadmin

Bütün yazıları gör

15 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir