Önemli bir gün mü kutlayacaksınız? Bir doğum günü, bir yıldönümü veya bir arkadaşınızın işe girişini. Günümüzde çok revaçta olan bir butik pasta siparişi vererek bu günü çok özel bir hale getirebilirsiniz. Üstelik artık interneti kullanarak yerinizden bile kalkmadan online pasta siparişi verebilirsiniz.

Üstelik artık bunun çok farklı bir yolu daha var. 3 Boyutlu online pasta tasarımı sayesinde hayalinizdeki butik pasta artık sadece bir tık uzağınızda.  Önce www.iCaked.com a girip 3 boyutlu pasta tasarım editörü ile tamamen size özel bir butik pasta tasarlıyorsunuz. Ardından bölgenizde hizmet veren pastaneyi seçerek anında online pasta siparişi veriyorsunuz. Bütün işlem işte bu kadar basit 🙂

Unutmadan, sadece butik pasta siparişi değil muzlu yaş pasta, çikolatalı yaş pasta veya meyveli yaş pasta gibi dilediğiniz tüm pastalar için online pasta siparişi verebilirsiniz.  Tabi tüm bunlara resimli pasta siparişi da dahil:) Pastanızda kullanılmak üzere dilediğiniz resmi pasta tasarım editörü üzerinden yükleyerek size özel resimli pasta siparişi de verebilirsiniz.

 

Views 1262
Likes 0

icakedblogadmin

Bütün yazıları gör

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir