Her amatör aşçı en az bir kez olsun internette bir yemeğin veya pastanın tarifini aramıştır. Halihazırda internette herhangi bir tasarım pasta veya yemekle ilgili yüzlerce farklı tarif bulabilirsiniz. Peki ama hangisinin ne kadar güzel olduğuna nasıl karar vereceksiniz. İşte tam bu noktada www.EfsaneTarifler.com devreye giriyor ve yemek tariflerine sosyal bir boyut katarak bu soruna kapsamlı bir çözüm getiriyor.

EfsaneTarifler, çok bilinen sosyal medya platformlarının paylaşım doğasını benimsemiş mutfak alanında özelleşmiş bilgi merkezli, eğlenceli ve etkileşimli bir sosyal medya mecrası. Bu alanda yeni bir soluk olan bu projenin ilk aşaması kullanıcılarla buluştu. Uygulamayı Google Android ve App Store üzerinden ücretsiz indirerek sosyal medya hesaplarınız ile hemen kayıt olabilir, mutfak alanında kendi kültürünüzü yaratabilirsiniz. Temel olarak platform üzerinden eğlenceli sosyal içeriklere, onlarca farklı kategori ve alanda binlerce yemek tarifine, sosyal paylaşımlara, özel sayfalara göz atabilir; gezgin ve yemeği seven kullanıcıların yemek ve mekanlarla ilgili yaptığı öneri ve yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca yurt dışında gideceğiniz yerlerdeki mutfak kültürlerini uygulama sayesinde öğrenebilir ve yemeklerle ilgili kullanıcıların tavsiye ve yorumlarına da harita yardımıyla hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. EfsaneTarifler, iş veya tatil seyahatlerinizi daha keyifli hale getirmenin en güzel yollarından birisi.

İlk versiyonu Türkiye’de başlatılan EfsaneTarifler’in farklı dillerde diğer bölge ve kültürler için farklı iş birliktelikleriyle oluşacak yeni versiyonları da yakın zaman içinde hizmete girmesi planlanıyor.

Views 968
Likes 0

icakedblogadmin

Bütün yazıları gör

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir